KNX pre každý druh projektu

Nezáleží na tom, či chcete implementovať KNX v novej budove alebo v projekte obnovy. Automatizáciu budov je možné realizovať v každom type projektu.

 

Pozrite si skutočné realizácie na celom svete:

Skutočné realizácie

 

Kancelárske budovy

Navrhnite svoju kanceláriu tak, aby vyhovovala vašim potrebám a aby šetrila peniaze. S KNX môžete podstatne znížiť náklady na údržbu z hľadiska spotreby energie. Používanie inteligentných technológií navyše zvýši produktivitu a kvalitu vašej kancelárie a jej zamestnancov.

Obytné budovy

Navrhnite si svoj vlastný životný priestor prispôsobený životnému štýlu pomocou technológie KNX. Luxusná vila alebo moderný bytový dom s najvyšším komfortom a kvalitou zlepší vašu zmenu na realitnom trhu.

Hotely

Každý hotel chce svojim hosťom ponúknuť vysoký komfort. Zároveň je dôležité šetriť náklady inteligentnou kontrolou spotreby energie. Automatizácia budov s KNX je dokonalým riešením na splnenie vysokých očakávaní vašich hostí bez plytvania príliš veľa energie.

Školy a univerzity

Každá škola alebo univerzita je konfrontovaná s výzvou poskytnúť svojim študentom najvyšší komfort a efektívnosť pri najnižších nákladoch. Bezpečnosť je tiež kľúčovým zameraním vzdelávacieho prostredia. Inteligentná automatizácia s KNX zaistí bezpečnosť a zvuk zajtrajšej generácie.

Nemocnice

V zdravotníctve je mimoriadne dôležitá spoľahlivá a efektívna digitálna infraštruktúra. Neustále monitorovanie, bezpečnostné opatrenia a efektívne hospodárenie s energiou zlepší každodennú rutinu v organizácii, kde sa počítajú všetky podrobnosti.

Štadióny a iné športové zariadenia

Športové zariadenie sa používa na mnoho druhov športových disciplín a podujatí. Vysoko flexibilný automatizovaný systém je skutočným prínosom pre každodenné riadenie infraštruktúry.

Letisko

Letisko je vysoko kontrolované prostredie, v ktorom každý deň prechádzajú milióny cestujúcich, aby chytili let. Hlavným zameraním tohto druhu organizácie je bezpochyby efektívnosť. KNX môže pomôcť pri riadení osvetlenia, klimatizácie a kúrenia, aby sa zlepšil komfort cestujúcich z celého sveta.

Priemyselné budovy

Výroba tovaru potrebuje účinnú a spoľahlivú infraštruktúru. Okrem toho je dôležité, aby priemyselná budova a jej tovar boli chránené pred votrelcami. KNX ponúka bezpečný a ľahko spravovateľný systém pre stabilný výrobný proces.

 

Zdroj: www.knx.org